Drogba'dan Galatasaray mesajı

Drogba'dan Galatasaray mesajı
Drogba'dan Galatasaray mesajı
Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Fildişi Sahilli golcü, Dünya Kupası'nda çıktığı ilk maçtan sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fildişi Sahili'nin 2-1 kazandığı Japonya maçında oyuna 60. dakikada giren Didier Drogba, karşılaşma sonrası 3puan.com'un sorularını yanıtladı.

Muhabiri şaşkına çeviren öpücük!


Galatasaray taraftarının sosyal medya üzerinden kendisine ulaştırdığı mesajlar hakkında konuşan golcü oyuncu, "Başlangıçlar önemlidir. Biz de iyi başladık. Takıma katkı yaptığım için çok mutluyum. Takımımla, arkadaşlarımla, ülkemle gurur duyuyorum. Ama bir yerde de Galatasaray taraftarı var. Onların desteği inanılmaz. Kendimi muhteşem, büyük ve vefalı bir ailenin parçası olarak görüyorum. Geçirdiğim 1.5 senenin ne kadar özel olduğunu daha iyi anlıyorum. Hepsine çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Fildişi Sahilli yıldız, "Dengeli ve zor bir gruptayız. Ama iyi ve tecrübeli bir oyuncu grubuyla güçlü bir takım oluşturduk. Başaracağız. Gideceğimiz yere kadar gideceğiz. Tüm Türk insanından ve Galatasaray taraftarlarından bizim için dua etmelerini istiyorum" dedi.  

Arjantinli taraftarlara biber gazı