Drogba'nın adresi belli oldu

Drogba'nın adresi belli oldu
Drogba'nın adresi belli oldu
Sarı-kırmızılı takımda son olarak Fenerbahçe maçında oynayan ve ardından sakatlığı nedeniyle formadan uzak kalan Didier Drogba'nın nerede olduğu ortaya çıktı.

Fransa ve İngiltere başta olmak üzere bir çok adresle ilişkilendirilen Galatasaraylı oyuncu Didier Drogba'nın kasığından yaşadığı sakatlık nedeniyle Katar’a gittiği ortaya çıktı. Doha kentinde FIFA akreditasyonu olan Aspetar Ortopedi ve Spor Sağlığı Hastanesi’ne giden golcü futbolcunun, yetkililerle çekilen fotoğrafları hastanenin resmi internet sitesinden bir bilgi notu ile birlikte paylaşıldı.

Yok artık Mancini: 40 futbolcu!


Trabzonsporlu Sol Bamba ve Everton'dan Lacina Traore'nin de burada bulundukları, Fildişi Sahilli futbolcuların yoğun olarak bu merkezi tercih etmelerinin sebebinin 2014 Dünya Kupası öncesi Fildişi Sahili Futbol Federasyonu ile hastane arasında imzalanan anlaşma olduğu öğrenildi.

Yapılan duyuruda, Doktor Al Kuwari’nin “Hastanemize güvenerek buraya tedavi amacıyla gelen dünya yıldızı Didier Drogba’yı ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz” ifadeleri kullanıldı. Galatasaraylı golcüye uygulanan tedaviyle ilgili bilgi ise verilmedi. (Skorer.com)

Tugay Kerimoğlu bile tepki koydu