Dünyaları kazandılar, kapı önünde kaldılar!

Dünyaları kazandılar, kapı önünde kaldılar!
Dünyaları kazandılar, kapı önünde kaldılar!
Sarı-Kırmızılı kulübün dünya çapında kaldırmadık kupa bırakmayan tekerlekli sandalye basketbol takımının oyuncuları, paraları ödenmeyince kirada kaldıkları lojmanlardan çıkarıldı.

RADİKAL - Galatasaray ’ın tekerlekli sandalye takımında büyük kriz... Fanatik gazetesinden Metin Karabaş'ın haberine göre Sarı-Kırmızılı ekibin amatör branşlarda yaşadığı ekonomik sıkıntı tekerlekli sandalye takımında iyice büyüdü. Uzun süredir kulüpten alacaklarını temin edemeyen ve bu konuda ciddi sorun yaşayan sporcuların birçoğu Galatasaray’la yollarını ayırma noktasına geldi.

Sezon içerisinde yönetimden aldıkları sözlere karşılık sabırla alacakların ödenmesini bekleyen sporcuların neredeyse tamamı hayatlarını kulübün kendilerine tahsis ettiği lojmanlarda idame ettiriyor. Lojmanların kira ödemelerinden de kulüp sorumlu. Ancak sporcuların lojman kiraları ödenmeyince birçoğu evlerinden çıkarıldı, bazıları da çıkarılmak üzere.

Hamza Hamzaoğlu, 3 yıllık sözleşmeye imza attı

GÖZLER YÖNETİME ÇEVRİLDİ

Başka gelirleri olmayan ve alacaklarını temin edemedikleri için kiralarını ödeyemeyen sporcuların camia içerisinden destek aradığı, ancak seslerini duyurmakta güçlük çektikleri belirtiliyor. Göreve yeni başlayan Dursun Özbek ve ekibinin bu sorunu çözmek adına nasıl bir yol haritası izleyeceği merak konusu.

Galatasaray'ın Amrabat planı

AYSAL DA SÖZÜNÜ TUTMADI

Sporcuların kendilerine başkanlığı döneminde sponsorluk sözü veren, ancak bunu yerine getirmeyen Ünal Aysal ’ın da kapısını çaldığı, ancak yanıt alamadığı ifade ediliyor.

Muslera biletini kesti! Bir veda daha...