Dürüst: F.Bahçe rakibimiz olamaz

Dürüst: F.Bahçe rakibimiz olamaz
Dürüst: F.Bahçe rakibimiz olamaz
Galatasaray Sportif A.Ş. Yöneticisi Ali Dürüst, "Beşiktaş iyi oynuyor, en büyük rakibimiz onlar, Fenerbahçe, İsmail Kartal'la hedefe ulaşamaz" dedi.

Galatasaray 'da teknik direktörlük görevine Hamza Hamzaoğlu'nun getirilmesinin ardından yüzler gülmeye başlarken, şampiyonluk yarışındaki rakiplerle ilgili de yeni analizler yapılıyor.

Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sportif AŞ yöneticisi Ali Dürüst, Pazar günü oynanan Beşiktaş -Trabzon derbisini izledikten sonra çevresindekilere, şampiyonluktaki en büyük rakiplerinin artık Fenerbahçe değil Beşiktaş olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'nin İsmail Kartal ile başarılı olamayacağına inandığını belirten Dürüst, "Fenerbahçe eski gücünden uzak ama Beşiktaş tam tersine, her geçen gün daha iyi oluyor. Futbolcuları da, hocaları da çok hırslı. Galatasaray'ı bu yarışta Fenerbahçe değil asıl Beşiktaş zorlar. Trabzonspor derbiyi kazansaydı üst sıralar karışırdı ama Beşiktaş'a yenildiler. Artık farkı kapatmaları hiç kolay değil. Hamza hocanın gelmesi bizim futbolcuları ateşledi. Takım havasını buldu. Sezon sonunda şampiyon olur ve dördüncü yıldızı takarız. Çünkü en iyi kadro bizde. En güçlü takım Galatasaray" ifadelerini kullandı.