Duygun Yarsuvat: Galatasaray beni desteklemiyor

Duygun Yarsuvat: Galatasaray beni desteklemiyor
Duygun Yarsuvat: Galatasaray beni desteklemiyor
Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Duygun Yarsuvat, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) 25 Haziran'da yapılacak seçimli olağan genel kurulu öncesi başkan adaylığı için gereken 60 imzayı toplayamadığını açıkladı.

İSTANBUL - Habertürk TV'de katıldığı bir televizyon programında TFF'nin seçimli olağan genel kuruluyla ilgili açıklamalarda bulunan Duygun Yarsuvat, aday olması için gereken 60 imzayı toplayamadığını belirterek, "Aday değilsiniz o zaman " denilmesi üzerine "Şartlar onu gösteriyor" ifadesini kullandı.

Üyelerden imza toplamanın kendisine ters geldiğini vurgulayan Yarsuvat, "İmzaları niye toplayamadım, ben kalkıp telefon edip 'Bana imza ver' demem. Bunlar vaatlerle yapılıyor. Çirkin bir şey, bana uygun değil. Kulüp yöneticileri buna alışmışlar" diye konuştu.

Duygun Yarsuvat, arkadaşlarının 20 ila 30 arasında bir imza topladığını belirterek, " Galatasaray Kulübü bu 30'un içindeydi. Görünen o ki seçime giremeyeceğim. Galatasaray, ben girmediğime göre beni desteklemiyor. Ancak demek ki beni desteklemeyecekti, neden bunu da bilmiyorum" dedi. (AA)