Duygun Yarsuvat: Oyuna geldim!

Duygun Yarsuvat: Oyuna geldim!
Duygun Yarsuvat: Oyuna geldim!
Galatasaray'da 1-0 kaybedilen Fenerbahçe derbisi sonrası "Gelenek bozulmadı" sözleriyle infial yaratan Başkan Duygun Yarsuvat, bir taraftarın oyununa geldiğini söyledi.

Fenerbahçe debisi sonrası "Gelenek bozulmadı" sözleriyle camia ve taraftarların tepkisini çeken Duygun Yarsuvat, bu açıklamasına, taraftar zannettiği bir kişinin gazeteci çıkmasını gerekçe gösterdi.

Ve Pandev resmen gitti! İşte o madde...

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; 'oyuna geldiğini' söyleyen Galatasaray 'ın 1 numarası, olay sözleriyle ilgili bilinmeyenleri anlattı. İşte sarı-kırmızıların tepkisini çeken açıklamaların perde arkası:
"Maçtan sonra asansörde daha sonra gazeteci olduğunu öğrendiğim ve 'taraftar' sandığım biri 'Gelenek bozulmadı başkanım' dedi. Ben de 'Evet' cevabını verdim. Yani durduk yere böyle bir şey söylemedim, gazeteci oyununa geldim."

PAPA DA AYNI ŞEYİ YAŞAMIŞ

Başına gelen olaya benzer bir şeyi geçmişte Papa'nın da yaşadığını ifade eden Galatasaray Başkanı, bu örneği de anlatarak kendisini savundu:
"Papa, New York'a gelmiş; 'Randevuevine gidecek misiniz?' diye sormuşlar. Papa da 'New York'ta randevuevi var mı ki?' demiş. Ertesi gün gazetelerde manşetlerde 'Papa randevuevi var mı diye sordu?' diye verilmiş."

"TAKIMI ÇOK BEĞENDİM"

Mağlubiyetten dolayı moralinin bozuk olmadığını söyleyen başkan, yenilgiye rağmen takımı çok beğendiğini kaydetti ve şöyle devam etti:
"Futbolcular birbirine son derece saygılıydı. Hem sahada hem tribünde ortam iyiydi. Maçtan sonra bir takım olaylar yaşanmış ama onlar benim ilgimi çekmiyor. Dostça bir derbi oynandı."

"ŞANSLAR EŞİT"

Duygun Yarsuvat, şampiyonluk yarışında Galatasaray, Fenerbahçe ve Besiktaş'ın şansının eşit olduğunu söyledi. "Puan tablosu ortada. Şanslar eşitlendi. Bizim şansımız da yüzde 33" diyen başkan, şampiyonluğa inandığını kaydetti.

Galatasaray'dan Saracoğlu'nda yemin