Duygun Yarsuvat'ın listesindeki Fenerbahçeliler

Duygun Yarsuvat'ın listesindeki Fenerbahçeliler
Duygun Yarsuvat'ın listesindeki Fenerbahçeliler
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı'na aday olmayı planlayan Galatasaray'ın eski başkanı Duygun Yarsuvat'ın listesinde, Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Uğur Dündar ve sarı-lacivertli kulübün eski CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz'ın da bulunduğu iddia edildi.

TFF'nin 25 Haziran’da yapılacak olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesi hareketli saatler yaşanıyor. Yıldırım Demirören, Haluk Ulusoy ve Erdal Alkış’ın resmin adaylıklarını deklare etmesinin ardından gözler adı geçen Galatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat’a çevrilmişti. Bu hafta özellikle Ulusoy ve Yarsuvat cephesinden sürpriz adımlar bekleniyor.

Habertürk'ün haberine göre; Yarsuvat’ın ekibi günlerdir hummalı bir çalışma içinde. Grup bugün ‘manifesto’ niteliği taşıyacak bir açıklama yapacak. Bu açıklamada Türk futbolundaki eksikler, yapılması gerekenler ve doğrular kamuoyuna duyrulacak. Bunun için özel bir platform oluşturuldu. Açıklamanın yazılı mı yoksa Yarsuvat’ın da katılımıyla düzenlenecek bir basın toplantısıyla mı yapılacağı bugün netlik kazanacak.

HASAN AKINCIOĞLU’NA AKIN

Bu arada Antalyaspor eski başkanı Hasan Akıncıoğlu kulislerin en gözde ismi konumunda bulunuyor. Demirören ve Ulusoy’dan sonra Akıncıoğlu’na Yarsuvat’un ekibinden “Bizimle seçime gir” teklifi geldiği öğrenildi. Akıncıoğlu’nun, Yarsuvat’ın resmen adaylığını açıklaması halinde bu ekipte yer alması bekleniyor. Ayrıca listelerde büyük sürprizler bekleniyor.

YARSUVAT’IN LİSTESİNDE OLMASI MUHTEMEL İSİMLER
UĞUR DÜNDAR ( FENERBAHÇE ESKİ YÖNETİCİSİ)
BİRGÜN SÖNMEZ (PROF. DR.)
İSMAİL UYANIK (SAMSUNSPOR ESKİ BAŞKANI)
ORLANDO C.CALUMENO (NET HOLDİNG CEO’SU)
ÖNDER ÖZTÜREL (AVUKAT)
OSMAN KOLSUZ ( ANKARA FUTBOL ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI)
HASAN AKINCIOĞLU (ANTALYASPOR ESKİ BAŞKANI)
HASAN HAKKI YILMAZ (FENERBAHÇE ESKİ CEO’SU)