Eboue, Engin ve Gökhan'ın faturası 5.7 milyon TL

Eboue, Engin ve Gökhan'ın faturası 5.7 milyon TL
Eboue, Engin ve Gökhan'ın faturası 5.7 milyon TL
Sarı-kırmızılı kulüp, transferin son gününde kadro dışı oyuncularını elden çıkaramayınca ciddi bir mali yükle karşı karşıya kaldı.

Galatasaray 'da forma şansı bulamayan Emmanuel Eboue, Engin Baytar ve Gökhan Zan, ara transfer döneminde takımdan ayrılmadı. Böylece yarım sezon için toplam 5 milyon 700 bin TL'lik maliyetleri bulunan 3 oyuncu için sezon sonuna kadar ödenecek rakam 11 milyon 400 bin TL'ye çıktı.

Galatasaray'ın kabusu! Yine gönderildi


Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Ünal Aysal yönetiminin TFF'ye 9. yabancı olarak bildirmesi sebebiyle lisans çıkarılamayan ancak yıllık 2.2 milyon Euro 'luk ücreti nedeniyle gitmeyi de reddeden Eboue, A2 takımıyla antrenmanlara çıkmaya devam ediyor. Geçen 4 ayda 1 dakika bile oynamadan parasını alan Fildişi Sahilli futbolcu, sezon sonunda istediği kulübe bedavaya transfer olabilecek.

Aynı şekilde yıllık 1.1 milyon Dolar garanti ücret alan Engin Baytar ve Gökhan Zan da Haziran'da kontratları biteceği için bonservislerini alarak istedikleri kulübe gidebilecek. Transferin son gününde Anadolu 'dan gelen teklifleri reddeden iki oyuncu, ikinci yarı için 550'şer bin Dolar kazanacak.

Engin'in A takıma geri dönüşünü yönetim tarafından veto edilmiş, uzun süredir forma giyemeyen Gökhan'la yaşanan kriz de çözülememişti.

Galatasaray'da başkanların söz düellosu!