Eboue'nin hayal kırıklığı!

Eboue'nin hayal kırıklığı!
Eboue'nin hayal kırıklığı!
Galatasaray'da Teknik Direktör Cesare Prandelli tarafından kadro dışı bırakılan Emmanuel Eboue, uzun süren sessizliğini bozdu.

A Haber ’e konuşan Emmanuel Eboue, büyük hayal kırıklığı yaşadığını belirterek, "Profesyonel futbolcular bu tarz şeylere her zaman hazır olmalı. Dürüst olmak gerekirse, bu karar nedeniyle çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Başıma böyle bir şey gelebileceğini hiç düşünmemiştim ama futbolda böyle şeyler oluyor. Şu anda 21 yaş altı takımda antrenmanlara çıkıyorum. 3 yılda Galatasaray için elimden gelen her şeyi sahaya yansıttım. Transferin son günü neler olacağını Allah bilir. Bu durumdan mutsuz olduğumu gizleyemem. Bir sabah beni arayıp ‘'Artık as takımda çalışmayacaksın' dediler. Sabri ve Ontivero’ya da aynı muamele yapıldı. Bu durumu hiç anlayamadım" dedi.

İşte Tarık Çamdal'ın maliyeti


"ÖNEMLİ İŞLER BAŞARABİLİRİZ"

Fildişi Sahilli futbolcu, Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal, Borussia Dortmund ve Anderlecht ile aynı gruba düşmeleri hakkında, "Şampiyonlar Ligi’ndeki grubumuz tüm takımlar için iyi oldu. Galatasaray’ın nasıl bir takım olduğunu ve bugüne kadar neler başardığını herkes biliyor. Bu yüzden Galatasaray’a inanıyorum. Eğer her zaman oynadığımız oyunu sahaya yansıtırsak önemli işler başarabileceğimizi düşünüyorum. 4. yıldızı takacağımıza inanıyorum. İşimde her zaman en üst noktada olmak isterim. Bütün takımda benimle aynı şekilde düşünüyor. Zirvede olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Melo'ya ırkçılık suçlaması!