Efes Cup biletleri satışta

Efes Pilsen'in sponsorluğunda 20-24 Ağustos tarihleri arasında
İstanbul Abdi İpekçi Salonu'nda düzenlenecek olan ve Milli Takım için 'son ciddi prova' anlamını taşıyan 'World Cup'ın biletleri satışa çıktı.

İSTANBUL - Efes Pilsen'in sponsorluğunda 20-24 Ağustos tarihleri arasında
İstanbul Abdi İpekçi Salonu'nda düzenlenecek olan ve Milli Takım için 'son ciddi prova' anlamını taşıyan 'World Cup'ın biletleri satışa çıktı. Türk Milli Takımı, turnuvada Rusya ve Letonya ile birlikte A Grubu'nda yer alıyor. B Grubu'nda ise Sırbistan-Karadağ, İtalya ve Yeni Zelanda var.
Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar yarı finalde çapraz eşleşmeyle karşı karşıya gelecek. Turnuvanın şampiyonu 24 Ağustostaki finalle belirlenecek.
Turnuvanın kombine biletleri, ilk üç gün, son iki gün ve beş gün olmak üzere üç ayrı kategoride basketbolseverlere sunuldu. Fiyatlar şöyle: İlk üç gün ve son iki gün kombine: A Kategori: 39 milyon TL, B Kategori: 23 milyon TL. Beş günlük kombine: A Kategori: 67.5 milyon TL, B Kategori: 45 milyon TL. Tek günlük biletlerin fiyatları ise 12-22 milyon TL arasında değişiyor. Basketbolseverler, maç biletlerini Biletix gişelerinden alabilecek. (Spor Servisi)