Efes Pilsen final arıyor

Türkiye Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Galatasaray ile Efes Pilsen, bugün ikinci kez karşı karşıya geliyor. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda saat 16.15'de başlayacak karşılaşmayı, Fatih Söylemezoğlu-Mehmet Keseratar hakem ikilisi yönetecek.

İSTANBUL - Türkiye Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Galatasaray ile Efes Pilsen, bugün ikinci kez karşı karşıya geliyor. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda saat 16.15'de başlayacak karşılaşmayı, Fatih Söylemezoğlu-Mehmet Keseratar hakem ikilisi yönetecek. Seriye 1-0 önde başlayan Efes Pilsen, rakibiyle yaptığı ilk maçı da 95-83 kazanarak, 2-0 öne geçmişti. Lacivert-Beyazlı ekip, bugünkü maçı da kazanırsa finale yükselecek.
TRT 2'den canlı yayınlanacak olan mücadelede ellerinden geleni yapacaklarını belirten Sarı-Kırmızılı ekibin antrenörü Erman Kunter, "Sahada sonuna kadar savaşacağız ve Efes Pilsen'e kolay teslim olmayacağız" derken, Efes Pilsen Antrenörü Oktay Mahmuti, ele geçirdikleri avantajı iyi kullanmak istediklerini vurgulayarak, "Galatasaray güçlü bir ekip. En küçük bir rehavet, beklenmeyen bir sonuç doğurabilir. Bunun bilincindeyiz. Oyun disiplinini elimizden bırakmadan ikinci maçı da kazanıp, turu geçmek istiyoruz" görüşünü dile getirdi. (Spor Servisi)