Efes Pilsen için ya hep ya hiç

Eurolig ikinci tur D Grubu'nda mücadele eden Efes Pilsen, grupta liderliğini sürdüren CSKA Moskova'ya konuk oluyor. Saat 19.00'da başlayacak mücadeleyi Cine 5 şifresiz naklen yayınlayacak.

MOSKOVA - Eurolig ikinci tur D Grubu'nda mücadele eden Efes Pilsen, grupta liderliğini sürdüren CSKA Moskova'ya konuk oluyor. Saat 19.00'da başlayacak mücadeleyi Cine 5 şifresiz naklen yayınlayacak. Grubunda ikinci sırada bulunan temsilcimizin final-four şansını sürdürebilmek için bu maçı kazanması gerekiyor. Efes Pilsen İstanbul'daki ilk maçı 71-69 kazanmıştı. Antrenör Oktay Mahmuti, maçı kazanan takımın final-four kapısını açacağını belirterek, "Rakibimiz Avrupa'nın en iyi kadrosuna sahip. Zor bir maç bizi bekliyor. Ancak istediğimiz performansı sahaya yansıtırsak, maçı kazanırız" diye konuştu. Lacivert-Beyazlılar, Rus takımlarıyla bugüne dek 14 kez karşılaştı. Bu maçlardan 13'ünü kazanıp, sadece bir kez yenildi. Avrupa'da 287. sınavına çıkacak temsilcimiz maçların 181'ini kazanırken, 105 karşılaşmada da yenildi.
E Grubu'nda henüz galibiyeti bulunmayan ve final-four şansını daha önce yitiren Ülker ise Abdi İpekçi'de, İbrahim Kutluay'ın takımı Panathinaikos'u ağırlayacak. Saat 19.30'da başlayacak karşılaşmayı TV 8 naklen yayınlayacak. (Spor Servisi)