Efes Pilsen namağlup Rytas'a konuk oluyor

Efes Pilsen, Eurolig B Grubu'ndaki 5. maçında bugün grubun namağlup lideri Litvanya'nın Lietuvos Rytas takımıyla karşılaşacak. Siemens Arena'da saat 20.45'de başlayacak karşılaşma SKY Türk'ten naklen yayınlanacak.

VILNIUS - Efes Pilsen, Eurolig B Grubu'ndaki 5. maçında bugün grubun namağlup lideri Litvanya'nın Lietuvos Rytas takımıyla karşılaşacak. Siemens Arena'da saat 20.45'de başlayacak karşılaşma SKY Türk'ten naklen yayınlanacak. Grupta geride kalan dört maç sonrasında iki galibiyet, iki yenilgisi bulunan Efes Pilsen ise averajla dördüncü sırada bulunuyor. Lacivert-Beyazlı ekibi Litvanya'da coşkulu bir Türk taraftar grubu karşıladı.
Efes Pilsen Genel Manajeri Engin Özerhun, bu dönemde üst üste çok önemli üç deplasman maçına çıkacaklarını dile getirerek, "Lietuvos Rytas maçının ardından, Banvitspor ve Aris TT Bank ile karşılaşacağız. Oyuncularımızın bildiğimiz performanslarını ortaya koymalarıyla birlikte bir çıkış yakalamalıyız" dedi. Efes Pilsen'de, Avrupa'da bir takıma kiralık olarak gitmek üzere ayrılan Cenk Akyol dışında eksik bulunmuyor. (Spor Servisi)