Efes üçüncü adımda

Basketbolda Erkekler Avrupa Ligi'nde 3. maçında İtalya'nın Benetton Treviso takımıyla karşılaşacak olan Efes Pilsen, yenilmezliğini sürdürmek istiyor.

İSTANBUL - Basketbolda Erkekler Avrupa Ligi'nde 3. maçında İtalya'nın Benetton Treviso takımıyla karşılaşacak olan Efes Pilsen, yenilmezliğini sürdürmek istiyor. Antrenör Oktay Mahmuti, geçen sezonun İtalya şampiyonu Benetton'ın Avrupa Ligi'nde de 'Final Four' oynadığını ifade ederek,
"Rakibimiz iyi bir ekip. Aldığımız iki galibiyetten sonra seyircimizin desteği ile bir zafere daha imza atmak istiyoruz. Basketbolseverler kaliteli bir maç izleyecek" dedi.
Efes Pilsen, Avrupa Ligi'nde ilk iki maçını kazanırken, İtalyan ekibinin henüz galibiyeti bulunmuyor. Efes Pilsen-Benetton Treviso karşılaşması SKY-TURK televizyonundan naklen yayınlanacak. Efes Pilsen'in Avrupa Ligi maçlarının naklen yayın haklarını alan Skytürk'ün bundan sonraki maçları da yayınlayacağı bildirildi. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda mücadele saat 17.30'da başlayacak. (Spor Servisi)