Egemen Korkmaz tarih verdi

Egemen Korkmaz tarih verdi
Egemen Korkmaz tarih verdi
Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalan Egemen Korkmaz, yaklaşık bir ay sonra çalışmalara başlayabileceğini açıkladı.

İSTANBUL - Geçirdiği operasyonun ardından tedavi olan ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren Egemen KOrkmaz, FBTV'ye yaptığı açıklamada, "Tedavi sürecimle ilgili bir 20-25 günlük bir dönem daha var. Onu atlatırsam, bir aksilik olmazsa çalışmaya başlayacağım, ben de sabırsızlıkla bekliyorum" ifadelerini kullandı.

"Lassa En Sağlam Defans Ödülleri"nde 2013-2014 sezonunun en iyi defans oyuncularından birisi seçilen sarı-lacivertli futbolcu, ödülün sevindirici olduğunu belirterek, " Futbol , gol üstüne kurulu bir oyun . Hücum oyuncuları, atak oyuncuları daha çok ön plandalar. Kaleci de kısmen bizlere göre biraz daha ön planda. Bu tarz organizasyonların olması, defans oyuncularını da mutlaka olumlu şekilde etkiliyordur. Ben kendi adıma çok sevindim. Bir çok defans oyuncusu var ve bizi layık görmüşler, hepsine teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Kardemir Karabükspor maçıyla Spor Toto Süper Lig'deki mücadeleye iyi bir başlangıç yapacaklarına inandığını belirten sarı-lacivertli futbolcu, "Tabii hep sonlar önemli, ama başlangıçlar da yine aynı şekilde önemli bence. İyi bir başlangıç ve yine aynı şekilde devam ederiz umarım" diye görüşlerini aktardı. (AA)