Egemen'den kötü haber

Egemen'den kötü haber
Egemen'den kötü haber
Süper Lig'de Pazar günü Galatasaray'a konuk olacak Fenerbahçe, derbi maçın hazırlıklarına bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla devam etti.

İSTANBUL - Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00'de başlayan antrenman 1 saat 10 dakika sürdü. Antrenman koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra ise aktif dinlenme çalışmaları kapsamında 2 takıma ayrılan oyunculardan ilk takım ayak tenisi maçı yaparken, diğer takım ise 2 grup halinde 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman şut çalışmalarıyla tamamlandı.

Alper Potuk takımdan ayrı özel program uygulandı. Dün gerçekleştirilen antrenman sonrası sol diz iç kısmında ağrı hisseden Egemen Korkmaz'ın, yapılan muayene ve tetkikler sonucunda dizinde kıkırdak hasarı ve ödem tespit edildi. Milli sporcunun tedavisine başlandı.

Sarı lacivertliler, Galatasaray maçı hazırlıklarını yarın Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 18.00'de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek. (DHA)