'Eğer Ibrahimovic gelmezse...'

'Eğer Ibrahimovic gelmezse...'
'Eğer Ibrahimovic gelmezse...'
Galatasaray'da Zlatan Ibrahimovic bilmecesi sürüyor. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek, Zlatan sorularını önce cevapsız bıraktı, ardından "İlgilenmiyoruz" dedi. Cimbom'un olası flaş transferine bir yorum da Mehmet Demirkol'dan geldi.

NTV Spor 'da yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, Galatasaray 'ın Zlatan Ibrahimovic'i transfer edememesi durumunda büyük bir hayal kırıklığı yaratacağını ifade etti.

Milan'dan Ibrahimovic açıklaması

Zlatan'ın Türkiye gelmesinin imkansız olmadığını savunan Demirkol, "Galatasaray bu işi bitirdiyse ve belirli bir prosedür de bekleniyorsa sorun yok. Ancak böyle bir şey yoksa sıkıntı olur. Türkiye'ye bu sezon birbirinden önemli yıldızlar geldi. 'Gelmez' denilen yıldızlar geldi. Bu sebeple de Zlatan da imkansız değil. Galatasaray, Zlatan'ı alamazsa burada algı yönetimi hatası olur. Zlatan gelmezse büyük bir hayal kırıklığı olacak. Başka birinin gelmesi de kesmez" dedi.

Başkan Dursun Özbek'in Zlatan konusundaki tavrını değerlendiren ünlü yorumcu, "Dursun Özbek'in Inter maçından sonraki Zlatan sorusunu cevapsız bırakması "Bitti bu iş" demek. Eğer bu transfer olmayacaksa Özbek'in tavrı, İletişim Fakültelerinde ders olarak okutulmalı" ifadelerini kullandı.

Ibrahimovic son noktayı koydu!