Ekdal'dan Fenerbahçe ve Trabzonspor açıklaması

Ekdal'dan Fenerbahçe ve Trabzonspor açıklaması
Ekdal'dan Fenerbahçe ve Trabzonspor açıklaması
Bundesliga ekibi Hamburg'un orta saha oyuncusu Albin Ekdal, Trabzonspor ve Fenerbahçe'den transfer teklifi almadığını söyledi.

STOCKHOLM - Albin Ekdal, EURO 2016 Elemeleri'nde Rusya ve Avusturya ile karşılaşacak İsveç Milli Takımı'nın başkent Stockholm'de gerçekleştirdiği kampta açıklamalarda bulundu.

Transfer döneminde Trabzonspor'la bir görüşme gerçekleştirdiği esnada, araya giren Fenerbahçe 'nin 5 milyon Euro'luk bir teklif yaptığı yönünde basında çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine Ekdal, kesinlikle her iki takımdan ve Türkiye 'deki başka hiçbir ekipten transfer teklifi almadığını belirtti.

Türk futboluyla ilgili olumlu görüşleri bulunduğunu belirten Ekdal, özellikle Trabzonspor'da oynayan Erkan Zengin ve diğer takımlarda mücadele eden İsveç Milli Takımı futbolcularının sayesinde Süper Lig hakkında gelişmeleri yakından takip ettiğini sözlerine ekledi.

İsveçli futbolcu, geçen sezon forma giydiği İtalyan ekibi Cagliari'de 34 maçta 5 gol atmıştı. Ekdal, sezon sonunda Cagliari'den ayrılarak Hamburg'a transfer olmuştu. (AA)