El Shaarawy iddiasına yanıt

El Shaarawy iddiasına yanıt
El Shaarawy iddiasına yanıt
İtalyan basınında yer alan "Galatasaray, Milan ile Sneijder-El Shaarawy takasını planlıyor" haberi üzerine futbolcunun menajerinden açıklama geldi.

Stephan El Shaarawy'nin menajeri Roberto La Florio, "İtalyan basınında yazılanların doğru olduğunu size söyleyemeyeceğim. Haberleri okudum, ama şu ana kadar benimle Galatasaray 'dan kimse temasa geçmedi" dedi.

Galatasaray'dan sert yalanlamalar


"GALATASARAY BİR SEÇENEKTİR; TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİRİZ"

Radyospor'un haberine göre; Florio, "Bahsedilen formül çerçevesinde teklif gelirse Galatasaray, El Shaarawy için bir opsiyon mudur?" sorusuna, "Evet olabilir. Galatasaray çok büyük bir kulüp, Şampiyonlar Ligi'nde oynuyor. Ne kadar önemli bir hedefe ve vizyona sahip olduğunu biliyoruz. Eğer bir görüşme ortama olursa Galatasaray elbette bizim için önemli bir seçenek olacaktır. Fakat futbolcum şu an itibariyle Milan'da devam ediyor. Bir sorunu yok; sakatlığı geçti. Milan'da devam etmeyi istiyor. Fakat, teklif gelirse, kulüpler düzeyinde konuşma olursa bunu biz de elbette değerlendiririz" diye konuştu.

"MANCINI'NİN FİKRİ ÖNEMLİ"

Teknik direktör Roberto Mancini'nin, El Shaarawy'i beğendiğini düşündüğünü ifade eden İtalyan menajer, "Mancini, el Shaarawy'i beğeniyor olabilir. Kendisi bu transferi istemiş de olabilir. Bu bizim için büyük bir onur, şartlar oluşursa konuşuruz, neden olmasın" dedi.

"Juventus'un tur şansı yüzde 80"


SÖZLEŞME FESİH BEDELİ 30 MİLYON EURO

Roberto La Florio, 21 yaşındaki başarılı kanat oyuncusunun sözleşme fesih bedelinin 30 milyon euro olduğunu söyledi. Daha önce Genoa ve Padova'da oynayan genç futbolcu, 2011 yılından bu yana Milan formasını giyiyor.

Sözleşmesi 2018'de sona erecek olan El Shaarawy, 8 kez İtalya Milli Takımı'nda görev yaptı.

Serdar Aziz'den Galatasaray itirafı