Elle oynamaya iki farklı yorum

Maçın son dakikasında yaptığı hareketle Galatasaraylı futbolcuların penaltı itirazında bulunmasına neden olan Luciano, hareketinde kasıt olmadığını ifade ederek, "Elimi topa doğru bilerek uzatmadım.

İSTANBUL - Maçın son dakikasında yaptığı hareketle Galatasaraylı futbolcuların penaltı itirazında bulunmasına neden olan Luciano, hareketinde kasıt olmadığını ifade ederek, "Elimi topa doğru bilerek uzatmadım. Hakem de bu pozisyona devam kararı verdi. Hiçbir kasıt yoktu. Hakan Şükür ile birlikte kafa topuna çıktım. Top istemeden elime çarptı" şeklinde konuştu. Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Van Hooijdonk ise maçın son dakikalarında Luciano'nun yaptığı hareketin penaltı olduğunu söyledi.
Hooijdonk, Galatasaray'ın kullandığı korner atışı sonrası Luciano'nun eliyle yaptığı hareketin penaltı olduğunu belirterek, "Ancak maçın ilk yarısında da Bülent'in bana yaptığı hareket penaltı olarak değerlendirilmeliydi" dedi. Galatasaray karşısında iyi bir futbol ortaya koyduklarını kaydeden Hooijdonk, "Maçı kazanmalıydık. Biz daha çok gol pozisyonu yakaladık" dedi. (Spor Servisi)