Emenike, Aziz Yıldırım'ı da dinlemedi

Emenike, Aziz Yıldırım'ı da dinlemedi
Emenike, Aziz Yıldırım'ı da dinlemedi
Fenerbahçe'de kriz büyüyor. Olay adam Emenike, Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatına rağmen sabaha karşı İstanbul'dan ayrıldı.

Beşiktaş derbisinde formasını çıkarıp sahayı terk etmeye çalışan Emmanuel Emenike, taraftarlardan büyük tepki topladı. Ancak Nijeryalı futbolcu bu tepkilere rağmen tavrını değiştirmedi. 27 yaşındaki oyuncu, Başkan Aziz Yıldırım'ın net talimatına rağmen izin gününde Milano'ya uçtu.

Ve İsmail Kartal, Emenike'yi de devirdi!

"2-3 GÜN DİNLENİP DÖNECEĞİM"

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, milli maç arası nedeniyle takıma 2 günlük izin verdi. Derbi maçta yaşanan krizin ardından Nijeryalı futbolcu, saat 4.30'da Milano'ya gitti.

Habertürk'ün haberine göre; aşta İsmail Kartal ile olmak üzere kimseyle konuşmayan Emenike'nin bu tavrı farklı yorumlara yol açarken, şehir dışına çıkması konusunda taviz vermeyen Başkan Yıldırım'ın nasıl bir tavır izleyeceği merak konusu oldu.

Öte yandan çıkan dedikodulara göre; Emenike, menajeriyle görüşüp takım arayışına girdi. Ancak Emenike'nin yakın çevresine "2-3 gün dinlenip" döneceğim dediği belirtildi

Volkan Demirel'den ağır suçlama!


  http://www.radikal.com.tr/131958213195822

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  emenike - zebda

  yahu bu adam daha evvel şike yaptı sonra rusyaya kactı sonra bir daha geldi fb'de oynamaya başladı..yani fbliler de iğne kendilerine batınca feryat ediyor..iyi olmuş!

  insanlari patlama noktasina getirmenin ne alemi var.. - baizzet1925_379

  Futfolcu ithal etmekle bitmiyor is. Gelen futbolcu gönüllü elçi gibidir. Hir bir Futbolcu kolay kolay formasini sahadayken çikartarak protestoda bulunmaz.