Emenike böyle veda etti!

Emenike böyle veda etti!
Emenike böyle veda etti!
Fenerbahçe'den kiralık olarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ain takımına giden Emmanuel Emenike, veda açıklaması yaptı.

RADİKAL - Sarı-lacivertlilerde transfer hareketliliği sürüyor. Üst üste yapılan transferlerle birlikte, yeni sezonda uygulanacak '28 futbolcu' sınırı nedeniyle ayrılıklar da yaşanıyor. Emmanuel Emenike, geçtiğimiz sezon Miroslav Stoch'u kiralayan Al Ain ile anlaşma sağlarken, ayrılığın doğru karar olduğunu vurguladı.

Nani'den Manchester United'a teşekkür

Fenerbahçe 'nin Topuk Yaylası kampından ayrılan Nijeryalı forvet, "Fenerbahçe'de olduğum dönemi kariyerimin her zaman en üstünde tutacağım. Şimdi gitmek zorundayım, yeni bir başlangıca ihtiyacım var. Ayrılmak en doğru karar. Bana inanan herkese ve Fenerbahçe'ye şükranlarımı sunuyorum. Fenerbahçe çok iyi bir kulüp ve yeni sezonda onlar için en iyisini istiyorum. Al Ain'e gitmekten dolayı mutluyum. Ayaklarımın beni herkese yeniden kanıtlayacağına inanıyorum. Önüme bakıyorum. Bu kararın benim için en doğru karar olduğuna inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş maçında formasını çıkartıp sahayı terk etmek istemesi nedeniyle sarı-lacivertli taraftarların tepkisini çeken Emenike'nin, Perşembe günü Birleşik Arap Emirlikleri'nde olması bekleniyor.

Fernandao: Kimin oynadığı fark etmez