Emenike: Eve dönmüş gibi hissediyorum

Emenike: Eve dönmüş gibi hissediyorum
Emenike: Eve dönmüş gibi hissediyorum
Fenerbahçe'nin transferi için Spartak Moskova kulübü ile anlaşma sağladığı Emmanuel Emenike sağlık kontrolünden geçti

Ulus'taki Liv Hospital'da gerçekleştirilen sağlık kontrolünde öncelikle kan değerleri alınan Emenike'nin, akciğer röntgeninin ardından MR'ı çekildi. Nijeryalı futbolcunun geniş kapsamlı sağlık kontrolünün 10 Ağustos Cumartesi günü yapılacağı bildirildi. Hastanede basın mensuplarına açıklamada bulunan Emenike, çok mutlu olduğunu belirterek, "Kendimi eve dönmüş gibi hissediyorum. Taraftarlar da beni çok heyecanlandırdı. Eğer transferim gerçekleşirse elimden gelen her şeyi Fenerbahçe için yapacağım. Geçen yıl sakatlığım vardı. Şu anda durumum iyi. Rusya'da lig başladı ve ben 4 maç yaptım" diye konuştu.

Havalimanında Emenike coşkusuBir basın mensubunun Fenerbahçe’nin geçirdiği zor günleri sorması üzerine de Emenike, “Bu konuda konuşmak istemiyorum, geçmiş geçmişte kaldı diyelim ve geleceğe bakalım”şeklinde cevap verdi.


FENERBAHÇE TV’YE DE ÇIKTISpartak Moskova Kulübü ile transferi konusunda anlaşılan Nijeryalı futbolcu Emmanuel Emenike, sağlık kontrolü öncesinde FBTV’de Fatih Demirkol’un sorularını yanıtladı. Emenike, İstanbul ’a döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getirerek şunları söyledi: “İstanbul’a döndüğüm için çok mutluyum. Sağlık kontrolleri iyi giderse yeniden Fenerbahçe’nin futbolcusu olacağım. Fenerbahçe’de oynamak benim için bir rüyaydı. Umarım her şey iyi gider. Fenerbahçe için elimden gelenin en iyisini yapacağım.” (dha)

Emenike geldi Stoch gitti