Emenike gerçeği

Emenike gerçeği
Emenike gerçeği
Ersun Yanal, Antalya kampında öğrencisine formsuzluğunun nedenini sordu. Aldığı cevap ise çok ilginçti.

13 milyon euro bonservis bedeliyle sezon başında transfer edilen Emmanuel Emenike, özellikle son 8 haftalık performansıyla Fenerbahçe ’nin kilit isimlerinden biriydi. Attığı gollerle sarı-lacivertli takıma kritik puanlar kazandıran Emmanuel Emenike'ye, Antalya kampında ise bir haller oldu.

Aziz Yıldırım: Kaçacak adam değilim


Fanatik Gazetesi'nde Yusuf Dursun'un haberine göre; İkinci yarı öncesi güvendiği isimler arasında yer alan Nijeryalı yıldızın isteksiz tavrı dikkatinden kaçmayan teknik direktör Ersun Yanal, öğrencisiyle özel bir görüşme yaptı. Yanal, formsuzluğunun sebebini sorduğu Emenike’den şok bir yanıt aldı. Yargıtay’ın Başkan Aziz Yıldırım’ın cezasını onamasının ardından korktuğunu söyleyen Emenike, “Benimle ilgili bir durum olmasa da yine son kararda adımın geçmesinden endişe duydum” ifadelerini kullandı.

'SEN İŞİNE BAK'

Bu cevabın ardından Emenike’nin işine konsantre olmasını isteyen Yanal, "Sen bunlara kafanı yorma. Senin işin sahada. İkinci yarıda da sana çok ihtiyacım olacak. Futboldan başka bir şey düşünmeni istemiyorum. Bir an önce kendini toparlamalısın. Bu sezon Fenerbahçe’nin şampiyonluk hedefine ulaşmasını sağlamaktan başka bir düşüncemiz olmayacak" sözlerini sarfetti.

İşte Caner'in yeni imajı