Emenike için flaş iddia: 14 milyon Euro!

Emenike için flaş iddia: 14 milyon Euro!
Emenike için flaş iddia: 14 milyon Euro!
Fenerbahçe'nin 13 milyon Euro'ya kadrosuna kattığı Emmanuel Emenike'nin, 14 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Katar kulübü Umm Salal'a transfer olduğu iddia edildi. Umm Salal'ın teknik direktörü Bülent Uygun ise bu iddiayı yalanladı.

Sezon içinde sarı-lacivertli taraftarlarla yaşadığı sorunun ardından kendisine İngiltere 'de kulüp aradığı iddia edilen Emmanuel Emenike'nin, Bülent Uygun'un çalıştırdığı Katar'ın Umm Salal takımına gittiği ileri sürüldü.

13 MİLYON EURO'YA GELDİ, 14 MİLYON EURO'YA GİTTİ

Umm Salal'ın, Rusya'dan 13 milyon Euro'ya Türkiye 'ye gelen Nijeryalı forvet için Fenerbahçe 'ye 14 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği belirtildi.

Volkan Demirel: Futbolu bırakırım!

BÜLENT UYGUN'DAN AÇIKLAMA

Katar ekibi Umm Salal'ı çalıştıran Bülent Uygun, transfer haberleri üzerine yaptığı açıklamada, "Şu anki kulübümde 14 milyon Euro'luk bütçe yok. Başka bir kulübe geçmiş olsaydım, 14 değil 24 milyon Euro verip Emenike'yi alırdım. Emenike ile hiçbir sıkıntım yok ancak bir gerçek var ki Aziz Yıldırım'dan futbolcu falan almam" ifadelerini kullandı.

HEM ALKIŞ HEM GÖZYAŞIYLA VEDA ETTİ

Emenike, Fenerbahçe'den ayrıldığını, Instagram hesabı üzerinden duyurdu. 28 yaşındaki futbolcunun mesajında, hem alkış hem de gözyaşı sembollerine yer vermesi dikkati çekti.

Fenerbahçe'de 5 futbolcu gitti!