Emenike kamptan ayrıldı!

Emenike kamptan ayrıldı!
Emenike kamptan ayrıldı!
Fenerbahçe'de Nijeryalı futbolcu Emmanuel Emenike, ağrlarının artması nedeniyle Topuk Yaylası'ndan ayrılarak İstanbul'a gitti.

DÜZCE - Fenerbahçe , sezon hazırlıklarını sabah antrenmanıyla sürdürdü. Düzce'nin Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde, teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, açma germe, koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalıştı. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, tesisin üçüncü sahasına geçerek dar alanda top kapma, pas ve şut çalışmalarının ardından çift kale maç oynadı.

Fenerbahçe'de transfere TFF engeli!

Teknik direktör Pereira, antrenman boyunca oyuncuları hızlı pres yapmaları konusunda uyardı.

Sarı-lacivertli ekipte sakatlıkları bulunan Hasan Ali Kaldırım, genç oyuncular Hasan Polat ve Yasin Subaşı takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı. Ayrıca, belinde rahatsızlığı bulunan Emmanuel Emenike'nin MR çektirmek için İstanbul 'a gittiği bildirildi. Nijeryalı forvetin çekilecek MR sonucuna göre kampa katılacağı bildirildi.

Öte yandan, milli takımına gittiği için sezonu geç kapatan ve bu nedenle tatili süren Portekizli futbolcu Bruno Alves'in çalışmalara daha sonra katılacağı kaydedildi. (AA)

Fenerbahçe'de Krasic şaşkınlığı!