Emenike teklifini açıkladı

Emenike teklifini açıkladı
Emenike teklifini açıkladı
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ocak ayında takımdan ayrılacağı iddia edilen Emmanuel Emenike hakkında açıklamalarda bulundu.

Ara transfer döneminde Fenerbahçe 'den ayrılacağı iddia edilen Emmanuel Emenike için konuşan Aziz Yıldırım, "Emenike bu takımda kalacak. Emenike'den mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Nijeryalı futbolcunun menajerinin kendileriyle konuştuğunu, ona Emenike'yi satmayı düşünmediklerini, umutlu olduklarını söylediklerini kaydeden Yıldırım, "Burada kalacak. Kaybetmek kadar kolay bir şey yok. Emenike ile ilgili haberler çıkıyor. Bakın, Emenike’nin menajeri geldi, ‘10 milyon (Euro) verin götüreyim’ dedi. ‘Hayır’ dedim. Vermedim" dedi.

Yönetim kurulu üyesi İlhan Ekşioğlu da sezona ait istatistik verileri değerlendirdiği konuşmasında, "Ortalık yangın yerine döndürülmeye çalışılıyor. Bu oyuna gelmesin taraftarımız. 3 Temmuz'u yaşayanlardan birisi olarak söylüyorum. Bize yapılmaya çalışılan operasyonun çok benzeri, futbol takımı üzerinden yapılmaya çalışılıyor. Fenerbahçeliler bu tür haberlerden uzak dursunlar" diye konuştu. (AA)