Emenike'den Cem Yılmaz esprisi

Emenike'den Cem Yılmaz esprisi
Emenike'den Cem Yılmaz esprisi
Fenerbahçeli futbolcular, "Oyuna giremedin" diye takıldı. Emenike espriyi patlattı: Daha girmeden bu kadar yararlı oldum, bir de girsem neler yapardım.

Kasımpaşa maçında Emmanuel Emenike, takımın hem hüzün hem de neşe kaynağı oldu. Nijeryalı'nın yengesinin hayatını kaybetmesi herkesi derinden etkiledi. Teknik Direktör Ersun Yanal, sakatlığı geçen yıldız futbolcuyu sahada ihtiyacı olmasına rağmen riske etmemek adına yanında oturttu.

Kocaman'dan Trabzonspor'a yanıt


CEM YILMAZ GİBİ

Yanal, gol gecikince Emenike'yi oyuna almak istedi. Oyuna girmek için saha kenarına her gelişinde ise Emre ve Bekir gol attı. Yanal da bu goller sonrası Nijeryalı yıldızı iki kez oyuna almaktan vazgeçti. Emenike'nin oyuna girememesi soyunma odasında espri konusu oldu. Arkadaşları "Bir türlü oyuna giremedin" diye Emenike'ye takıldı ama Cem Yılmaz zekâsıyla hiç beklemedikleri bir yanıt aldılar.

BU HAFTA ELAZIĞ MAÇINDA 11'DE

Emenike, "Daha girmeden bu kadar yararlı oldum, bir de girsem neler yapardım" diyerek herkesi kırdı geçirdi. Espriler bir tarafa Emenike'nin oyuna girmek zorunda kalmadan maçı tamamlaması Ersun Yanal ve sağlık ekibini oldukça rahatlattı. Tam hazır olmadan oynaması tedavi süresini uzatabilirdi. Elazığ maçında %100 fit sahadaki yerini alacak. ( Milliyet )

Nejat İşler'den Aziz Yıldırım'a 'sonsuz destek'