Emin Ümit, Ayşe'yi seviyooo

Sahaya eşofman yerine takım elbise giyerek çıktığı için hak mahrumiyeti cezası alan teknik sorumlu Oğuz Çetin, elbise giyerek takımını tribünden yönetti.

  • Sahaya eşofman yerine takım elbise giyerek çıktığı için hak mahrumiyeti cezası alan teknik sorumlu Oğuz Çetin, elbise giyerek takımını tribünden yönetti. Telsizle sayardımcısı Nurettin Yıldız aracılığıyla talimat yağdırdı.
  • Fenerbahçe'nin hocası, cezası nedeniyle tribünde olmasının takımı çok etkilemediğini belirterek, "Benim için tek sıkıntı, kulübede olmamaktı. Gol pozisyonlarına girdik ama zeminin kötü olması ve gol noktalarındaki konsantrasyon eksikliği farkı önledi. Rebrov'un klasının ve ne kadar faydalı olduğunu herkes gördü" dedi.
  • Maraton tribününde açılan "Seni Seviyorum Ayşe, benimle evlenir misin? A.Emin Ümit" yazılı pankart, seyirciler tarafından büyük ilgi gördü. Pankartlı evlenme teklifine seyirciler, "Kabul et Ayşe", "Ayşe, Ayşe" diye tempo tutarak destek verdi.
  • Fenerbahçe'de kart cezalısı olan Abdullah, Kemal ve Fatih, Dereağzı tesislerinde ağır bir özel çalışmaya tabi tutuldular. İtalyan kondisyoner Stefan, "Onlara G.Saray maçında ihtiyacımız olduğu için ve maç eksiklerini gözönünde bulundurarak bu idman programını uyguluyoruz" dedi.
  • Arjantin'in River Plate Kulübü'nün başkanı Jose Mario Aguilar ve yardımcısı Mario Israel, Ortega'yı geri almak için başkanı Aziz Yıldırım ve Sadettin Saran ile 2,5 saat görüştü. River Plate'li yöneticiler açıklama yapmazken, Yıldırım, "Fenerbahçe'nin hiç zarar görmemesi gerekir. Sorun burada çözülmezse FIFA'ya gideceğiz" dedi.
  • Fenerbahçe'nin kart cezalı futbolcusu Fatih Akyel, Ali Uluyol'un kendisini geçen seneki Fenerbahçe-Galatasaray maçından bu yana oyundan atmak için fırsat kolladığını belirterek, "Ben bunu Oğuz hocama da söylemiştim. Beşiktaş maçında gördüğüm kartın hâlâ haksız ve maksatlı olduğunu düşünüyorum" açıklamasını yaptı.
  • Fenerbahçe'nin tesisleşmesine katkıda bulunan 30 eski yönetici ve üyeye onur plaketi verildi. Bu arada Başkan Aziz Yıldırım ile 1907 Başkanı Necdet Ersoy arasında bir süredir yaşanan soğukluk da ödül töreninde sona erdi. Necdet Ersoy'un ödülünü Yıldırım sundu.
  • Ümitler Ligi'nde liderliğini sürdüren Fenerbahçe, zayıf rakibi Malatyaspor ile sürpriz bir şekilde 2-2 berabere kaldı.