Emre Belözoğlu 1 yıl daha Fenerbahçe'de

Emre Belözoğlu 1 yıl daha Fenerbahçe'de
Emre Belözoğlu 1 yıl daha Fenerbahçe'de
Sarı-lacivertliler, kaptan Emre Belözoğlu ile 1 yıl daha devam edecek. Yönetim, başarılı performansı, takımın sembol ismi olması ve taraftarın sevgisi nedeniyle tecrübeli futbolcuya yeni sözleşme teklif edecek.

Mayıs ayındaki kongreye kadar transfer görüşmelerini donduran sarı-lacivertliler, bu tarihten sonra resmen çalışmalara başlayacak. Buna rağmen yeni sezonla ilgili alınan birçok prensip kararı ve çizilen yol haritaları bulunuyor. Bu kararlardan biri de Emre Belözoğlu ile ilgili olarak hayata geçirilecek.

Galatasaray ile Fenerbahçe'nin 'başkanlık' farkı!

Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok'un haberine göre; sezon sonunda sözleşmesi bitecek tecrübeli futbolcu ile 1 sezon daha devam edilmesi kararlaştırıldı. Emre de takımda kalmak ister ve ücrette anlaşma sağlanırsa, 34 yaşındaki futbolcu yeni sezonda da sarı-lacivertli formayı giymeye devam edecek.

Emre Belözoğlu’nun performansı ‘devam’ kararındaki en önemli sebepler arasında yer alıyor. İlerleyen yaşına rağmen profesyonel yaşantısı ve çalışkanlığı ile sahada basmadık yer bırakmayan deneyimli futbolcunun boşluğunu doldurmak da kolay değil. Ayrıca takımın lider ve sembol oyuncusu olması, kulübün yapısını iyi bilmesi ve Fenerbahçeli taraftarların da kendisini çok sevmesi sebebiyle Emre ile devam edilmesi konusunda yönetim kurulunda fikir birliğine varılmış durumda.

KALMAK İSTİYOR

Emre Belözoğlu geçtiğimiz günlerde en az 2 yıl daha futbol oynamak istediğini açıklamıştı. Sarı-lacivertli oyuncu, Fenerbahçe Yönetimi’nden yeni sözleşme için teklif gelmesi halinde takımda kalmak istediğini de ifade etmişti.

Fenerbahçe'de Van Persie heyecanı!


  http://www.radikal.com.tr/132740813274081

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Fenerbahçenin sembol ismiymiş'.. - kaşınan adam

  Emre ye Fenerbahçenin sembol ismi yakıştırmasını yapanın zekasına şaşarım.Adam Galatasaray'da parladı en iyi performansını Galatasaray'da ortaya koydu.Galatasaray'da ortaya koyduğu performansın yüzde onunu Fenerbahçe'de gösteremedi.Fenerbahçe'de 90 dakika sahada kaldığı veya iki maş üst üste ilk onbirde sahaya çıktığı nadirdir.Ya sakattır ya cezalıdır.Birde Fenerbahçede ahlak sorunu yaşıyor.Hakem ve rakip takım futbolcularına sürekli küfür edip meslektaşını sakatlayacak kadar ağır fauller yapıyor. Fenerbahçe taraftarını çileden çıkarıyor.Böylemi olur sembol futbolcu.Böyle bir futbolcuyu Fenerbahçe taraftarı olarak Fenerbahçe'de görmek istemiyorum..