Emre Belözoğlu geleceğini çizdi

Emre Belözoğlu geleceğini çizdi
Emre Belözoğlu geleceğini çizdi
Fenerbahçe takım kaptanı Emre Belözoğlu, 2 yıl daha futbol oynayıp spor yöneticiliği okuyarak, FIFA ya da UEFA'da görev almak istiyor.

Türk futbolunun en önemli isimleri arasında yer alan Emre Belözoğlu, şu sıralar karar aşamasında. Çünkü 31 Mayıs itibariyle sarı-lacivertli kulüp ile olan sözleşmesi sona eriyor.

Krasic'in isyanı: Bunu Türkler uydurdu!

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Fenerbahçe’de 2 sene daha futbol oynamak isteyen ancak sözleşmesi konusunda henüz bir adım atılmayan milli oyuncu, futboldaki geleceğini çizdi. Türkiye ’nin yeni Şenes Erzik’i olma yolunda adımlar atmayı planlayan tecrübeli yıldız, en az 2 yıl daha futbol oynayıp spor yöneticiliği okuyarak, bu süre sonrasında FIFA ya da UEFA’da görev almayı hedefliyor.

FENERBAHÇE OLMAZSA BAŞAKŞEHİR

Emre Belözoğlu, sezon sonunda Fenerbahçe ile anlaşmaya varamazsa ne olacak? Emre bunun için de planını yapmış durumda. Eğer sarı-lacivertli kulüp ile anlaşma sağlayamazsa İstanbul Başakşehir’de futbol oynayıp bir taraftan da spor yöneticiliği okuyacak.

Milli oyuncu, UEFA’da yıllarca görev yapan Şenes Erzik gibi Avrupa ve dünya futbolunda Türkiye’nin yeni yüzü olmak istiyor.

Yine Emenike yine olay! ilginç mesaj...