Emre Belözoğlu için Suarez örneği!

Emre Belözoğlu için Suarez örneği!
Emre Belözoğlu için Suarez örneği!
Eskişehirspor maçında kızaran Emre Belözoğlu sorusuna, 2014 Dünya Kupası'nda rakibini ısırdığı için 4 ay men cezası alan Uruguaylı yıldız Luis Suarez'i örnek göstererek cevap verdi.

RADİKAL - NTV Spor 'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında, Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun, 85. dakikada gördüğü kırmızı kart sonrası hakemin üzerine yürümesi masaya yatırıldı.

'Emre bu cüreti nereden buluyor?'


Yorumcu Mehmet Demirkol, "Emre Belözoğlu için 'Aslında iyi bir çocuk ' deniyor. Herkes Emre'yi tanımak zorunda değil ki? Büyük takımlarda 10 milyon kişi kendini taraftar diye nitelendirir. Ucundan kenarından ilgilenirler. Bize ilgilendiren kısmı Emre'nin sahada nasıl davrandığı değil. Bu kulübünü ve oyuncuyu ilgilendirir. Eğer böyle bir şey yaparsan; içinde 'bela' kelimesi geçen, hakem seni atar. Bu iş böyledir senelerdir. Kırmızı kart, bitti. Cezası anında kesiliyor mu, biz bununla ilgileniriz" dedi.

Sarı-lacivertli takımın kaptanı için Luis Suarez örneğini veren Demirkol, "15 senedir Emre'nin sinirini bunu konuşuyoruz. Artık konuşmayalım. 35 yaşına gelmiş bir futbolcuya 'Yardım al' denmez. Futbolunun artık sonuna gelmiş. Suarez, Barcelona'da birilerini ısırmaya başlarsa 'Aslında iyi bir insan' olmaz. İngiltere onu attı, İspanya'da devam ederse oradan da atılacak" şeklinde konuştu.

Emre Belözoğlu'ndan kırmızı kart açıklaması