Emre Belözoğlu için veda töreni

Emre Belözoğlu için veda töreni
Emre Belözoğlu için veda töreni
Fenerbahçe'de sözleşmesinin yenilenmeyeceğini TV'den öğrenen Emre Belözoğlu'nun hoş olmayan gidişi taraftarın ve yöneticilerin içine sinmeyince, hemen gerekli adımlar atıldı.

Emre Belözoğlu'nun sarı-lacivertli camiadan kırgın kopmasını istemeyen yönetim, eski kaptanının gönlünü almaya çalışacak.

Fenerbahçe'nin sürprizi Josef de Souza

Milliyet'in haberine göre; Emre ile Sportif Direktör Giuliano Terraneo’nun basın toplantısından hemen sonra konuşan Başkan Aziz Yıldırım, deneyimli oyuncuya Fenerbahçe adına yurtdışında eğitim alıp idari kadroda ve kulüpte görev alabileceği teklifini sunmuştu. Emre’ye bugün olmasa bile aktif futbol hayatını noktaladıktan sonra yeniden sarı-lacivertli kulüp çatısı altında idari olarak göreve soyunabileceği mesajı verilmişti.

Kısa vadede ise tecrübeli futbolcuya yakışır bir veda töreni yapılacak. Diğer ayrılan isimlerden farklı olarak Emre'ye bir plaket verilecek. Ayrıca yönetimin de katılacağı bir basın toplantısı üzerinde çalışmalar devam ediyor. Böylelikle Terraneo’nun krize yol açan açıklaması bu şekilde telafi edilmeye çalışılacak. 

Kjaer: Şampiyonluktan başkası başarısızlık