Emre Belözoğlu milli takımı bırakıyor

Emre Belözoğlu milli takımı bırakıyor
Emre Belözoğlu milli takımı bırakıyor
Daha önce iki kez A Milli Takım'ı bırakmaya niyetlenen Emre Belözoğlu, Hollanda maçındaki protesto nedeniyle ulusal kariyerini bitirme kararı aldı.

EURO 2016 Elemeleri'nde oynanan Hollanda- Türkiye karşılaşması sonrası A Milli Takım’da şok bir gelişme yaşandı.

Futbolundan çok olaylarıyla gündemde kalan Emre Belözoğlu, FenerbahçeBeşiktaş derbisi sonrasında eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Almanya’daki milli takım kampında Beşiktaşlı taraftarların pankartlarla hedef aldığı tecrübeli oyuncu, Hollanda’da gurbetçi vatandaşlarımızın tepkisini toplamıştı. Islıklandığı için ısınmaya çıkmayan Emre’nin ismi okunurken, tribünlerde tepki sesleri yükseldi.

Başakşehir'den Emre Belözoğlu açıklaması

AMK Spor'dan İrfan Yirmibeş'in haberine göre; Emre’nin, bu gelişme sonrasında milli takımı bırakmaya karar verdiği öürenildi.

35 yaşındaki futbolcu, daha önce de iki kez A Milli Takımı bırakmayı düşünmöüş ancak bu planını hayata geçirmemişti. Ancak bu kez ciddi olan Emre’nin sadece Fenerbahçe’ye konsantre olmak istediği kaydedildi.

Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!


  http://www.radikal.com.tr/132438813243887

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çarşı'nın da dediği gibi.. - mfrtky

  Emre'nin neresinden dönülürse kardır. zaten gelmiş yolun yarısına Allah bir an önce erdirsin tamamına..

  isabet olmuş - tlgthrm

  Milli takımı bu kadar yıpratan bu ismin bırakması bir kazanımdır.

  çok geç kaldı - user869151

  bugün aldığım en güzel haber bu

  Bıraksında, - Yenice4006

  Milli maçları seyretmeye başlayalım.

  Daha önce iki kez niyetlenmiş, başarılı olamamış! - ozerdek_er

  Umarım bu defa başarılı olur. Giderken FT'yi de yanında götürse 2005'teki İsviçre maçı nedeniyle özür dilemesine gerek kalmaz.

  haydii byeeeee!! - zebda

  flaş değil olması gereken karar! güle güle emre kendinden daha soğutamazdın milyonları! sporcunun zeki cevik ve AHLAKLISI nı severiz!

  Sporcunun iyisi mi ; yoksa ahlaklı , zeki ve çevik olanı mı??? - user406073

  Emre artık hakikaten sadece milli takımı değil , Fenerbahçe'yi ve futbol mesleğini de bırakmalı diye düşünüyorum. Yani bundan sonra futbolla ilgili bir iş icra etmemeli bence . Öncelikle bu işten yeterince para kazandı ve muhakkak ki akıllı yatırımlarla da dünyalığını yaptı. Ancak gelinen nokta da ; sahada yaptığı taşkınlıklar ve saldırılar , basında çıkan söylem ve sözlü saldırılarıyla da hep çizmeyi aştığı konusundaki onlarca haber onu izleyen bizleri de doygunluk noktasına getirdi ve itibarını yitirme sınırına getirdi. Geldiği noktada bırakması onun ve takımı için de hayırlı olur.