Emre Belözoğlu o konuşmayı açıkladı

Emre Belözoğlu o konuşmayı açıkladı
Emre Belözoğlu o konuşmayı açıkladı
Fenerbahçe takım kaptanı Emre Belözoğlu, 1-0 kazandıkları Beşiktaş derbisinde yaşananlarla ilgili içini dökerken, "Maç sırasında teknik direktör İsmail Kartal ile ne konuştunuz?" sorusuna cevap verdi.

Emre Belözoğlu’nun, Beşiktaş derbisinde rakip teknik direktör Slaven Bilic ile yaşadığı diyalog gündemin ana maddelerinden biri oldu. İlk yarıda Olimpiyat Stadı’nda oynanan maçta da Hırvat hoca ile söz düellosu yaşayan milli oyuncu, bu konuda sert açıklamalar yaptı.

Emenike, Aziz Yıldırım'ı da dinlemedi

Milliyet Gazetesi'nden Bilal Meşe'nin haberine göre; Fenerbahçe ’nin tecrübeli ismi, Bilic’in her maç sahaya bu kadar müdahale etmesinin kabul edilecek bir durum olmadığını belirterek, "Çok konuşmak istemiyorum ama Bilic’in yaptıklarını da kabul edemiyorum. Bu kadar oyuna müdahil olan, rakip futbolcularla, etrafıyla muhattap olan bir antrenör görmedim. Bunu Kadıköy’de yaparsa, bu kadar müdahil olmaya kalkarsa buna izin vermem. Burası bizim sahamız. Ayrıca bu adam niye sürekli küfür ediyor? Bu nasıl bir teknik adamlık? Bu işlerden gerçekten sıkıldım. Ben durup dururken niye tepki koyayım. Ancak insanın doğasında var. Size biri küfür ediyorsa karşılık vermek durumunda kalıyorsunuz. Hele hele aileme küfür edilmesine hiç izin vermem" ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu, ikinci yarıda teknik direktör İsmail Kartal ile konuşarak Bekir İrtegün'ün yerine Diego Ribas'ın oyuna girmesini istediği yolundaki iddiaları da komik bulduğunu vurgulayarak, "Bu tamamen bir şehir efsanesi. Ancak bunu kimseye anlatamıyorsunuz işte. Mehmet Topal ve benim hoca ile yaptığım konuşma tamamen başka bir şeydi. Oyuncu değişikliği ile ilgisi yoktu. Zaten böyle bir yetkim ve girişimim de olamaz. Biz orta saha ile ilgili bir durumu konuşuyorduk" dedi.

Volkan Demirel'den ağır suçlama!