'Emre Belözoğlu şiddeti körüklüyor'

'Emre Belözoğlu şiddeti körüklüyor'
'Emre Belözoğlu şiddeti körüklüyor'
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu'na tepki gösterdi: Bir fincan kahvenin bile 40 yıl hatırı var. Emre'ye çok ekmek yedirdik. 100-200 yıl hatırımızın olması gerek, ama doğru yapmıyor...

Hamdi Yasaman, derbi maçtan sonra Emre Belözoğlu'nun saha ortasında Galatasaray aleyhine yaptığı tezahürata adeta isyan etti.

Sabri'den Emre için çok sert sözler!

"HERKESE ANTİPATİK GELİYOR"

Sabah Gazetesi'ne konuşan Galatasaray İkinci Başkanı, "Bu tip hareketler şiddeti körüklüyor. Derbiyi kazandığınızda rakibinizle alay edebilirsiniz, ama kırıcı olmamak lazım. Emre'yi camiamız etik bulmuyor. 2005'teki Türkiye -İsviçre maçında çıkan olay dolayısıyla CAS'ta Emre'nin avukatlığını yapmıştım. Emre Galatasaray altyapısında yetişti, meşhur oldu. Bir kahvenin kırk yıl hatırı var. Biz Emre'ye çok ekmek yedirdik. Herhalde 100-200 yıl Emre'de hatırımızın olması lazım. Ama o doğru yapmıyor. Yalnız bize değil herkese antipatik geliyor. O yüzden zaten diğer stat ve diğer şehirlerde de top ayağına geldiğinde yuhalanıyor" ifadelerini kullandı.

"BAŞKANLIK SEÇİMİNDE BİZANS OYUNLARI"

Derbide Felipe Melo'yu çok aradıklarını vurgulayan Yasaman, başkan adaylığı için ise "Kulis yapmak lazım. Vaktim yok. Bizans oyunları da var" dedi.

İşte TFF'nin Emre Belözoğlu kararı