Emre Belözoğlu: Sizi buraya almam

Emre Belözoğlu: Sizi buraya almam
Emre Belözoğlu: Sizi buraya almam
Kaptan Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli takımı Samandıra'dan Karabük'e bu sözlerle uğurladı: Kazanmadan dönmek yok...

Fenerbahçe 'de dünkü Karabük seyaheti öncesi neşeli anlar yaşandı. Sabah idman yapan ve öğleden sonra Karabük'e giden kafilede aile ortamı dikkat çekerken, takım gidişinden önce ise en dikkat çekici nokta kaptan Emre Belözoğlu'nun takımı uğurlamasıydı. Sakatlığı bulunan milli yıldız, takım arkadaşları ile tek tek ilgilenip tesislerdeki otobüse bindirdi. Oyuncuların hepsiyle şakalaşan Emre, "3 puan almadan tesislere dönmeyin, Karabük'te kazanmazsanız sizi buraya almam" diye espri yaptı.

Fenerbahçe'den TFF'ye: Zararımızı öde!


YERİN DOLMAZ AMA RAHAT OL

Skorer.com'da yer alan habere göre; uğurlamada Emre, en çok Selçuk Şahin'e takıldı. Kasımpaşa maçında iyi futbol oynayan ve Karabükspor deplasmanında da formayı kapan Selçuk Şahin'e, "Senin maçın, göster kendini" dedi. Bunun üzerine deneyimli oyuncu, "Yerini doluramayız ama seni de arattırmayacağız merak etme. Bana güven kaptan, merak etme. Karabük'ü yenip geleceğiz" sözleriyle duygularını dile getirdi.

TRABZON İÇİN MORAL BULALIM

Ardından Emre, yabancılar başta her oyuncuyla el sıkışıp uğurladı. Emmanuel Emenike'ye, "Gol zamanın geldi" derken Dirk Kuyt'a sakatlığına rağmen fedakarlık ettiği için teşekkür etti. Ayrıca Volkan Demirel ve takıma da maçın değeri ile ilgili şöyle seslendi: "Arkadaşlar, çok iyi bir seri tutturduk. Deplasmandaki başarılı sonuçlara devam edelim. Karabük karşılaşmasını kazanmanız lazım ki, Trabzonspor maçına moralli çıkalım. Bu açıdan maçın önemini ayrıca belirteyim.

Fenerbahçe'nin Karabükspor maçı kadrosu