Emre Belözoğlu sözünü tuttu

Emre Belözoğlu sözünü tuttu
Emre Belözoğlu sözünü tuttu
Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Süper Kupa öncesi düzenlenen basın toplantısında söylediğini yaptı.

Radikal.com.tr - Emre Belözoğlu, Galatasaray 'ın 1-0 kazandığı TFF Süper Kupa maçı sonrası sarı-kırmızılı futbolcuları tebrik etti.

Süper Kupa Galatasaray'ın: 1-0


Karşılaşmadan bir gün önce Galatasaray kaptanı Selçuk İnan ile katıldığı basın toplantısında dostluk mesajları veren deneyimli oyuncu, rakip oyuncuların tek tek elini sıktı.

Öte yandan Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın, karşılaşmanın ardından Selçuk İnan ile uzun süre sohbet etmesi dikkati çekti.

EMRE NE DEMİŞTİ?

Galatasaray'ın kupayı kazanması halinde alkışlayacağını belirten Belözoğlu, "Ziraat Türkiye Kupa finali öncesinde de Trabzonspor 'un kupayı kazanması takdirde onları alkışlayacağımı söylemiştim. Tabi ki saha içerisinde gerginlikler olacaktır. Bizler üzerimizdeki formanın başarısı için mücadele ediyoruz. Saha içinde olan saha içerisinde kalır. Bazen en yakın arkadaşınızla bile sahada tartışabiliyorsunuz. Bizler de profesyonel futbolcular olarak dışarıya iyi örnek olma adına mücadele etmemiz gerekiyor. Yarın da inşallah kupayı biz kazanırız. Galatasaray'ın kazanması durumunda Fenerbahçe takım kaptanı olarak onları tebrik edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullanmıştı.

Statlarda yeni dönem!

Derbide fotoğrafların dili