Emre Belözoğlu'dan Burak Yılmaz'a telefon

Emre Belözoğlu'dan Burak Yılmaz'a telefon
Emre Belözoğlu'dan Burak Yılmaz'a telefon
Son dönemlerde sakatlık haberleriyle gündeme gelen kaptan Emre Belözoğlu ile Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz telefonlaşarak birbirlerini derbiye hazırlıyor.

Dev derbiye sayılı günler kaldı. Kadıköy'de 23. haftada Fenerbahçe , Galatasaray 'ı ağırlayacak. Liderlik için iki takımın kıyasıya yarıştığı bu günlerde taraftarlar da sonucu merak ediyor. Fenerbahçeliler geleneği sürdürüp Şükrü Saracoğlu'nda kazanmayı, Galatasaraylılar ise 1999'dan sonra ilk kez galip gelmeyi hedefliyor. Taraflarda durum böyle iken futbolcular sahadaki rekabeti dışarı taşımıyor.

Aziz Yıldırım: Özgür Yankaya bir daha bizim maça gelirse o stattan çıkamaz

'NASIL OLDUN?'

Millet Gazetesi'nde yer alan habere göre; iki ezeli rakip her gün birbirleriyle iletişim kurmaktan kaçınmıyor. Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu ile Galatasaray'ın kralı Burak Yılmaz, sık sık birbirlerini arayarak son dönemlerdeki sakatlanmalar konusunda hem birbirleriyle görüş alışverişinde bulunuyor hem de birbirlerini derbiye kadar motive etmek için uğraşıyor.

FENERBAHÇE'DE BİRLİKTE OYNAMIŞLARDI

Burak Yılmaz, Antalya , Beşiktaş ve Manisa sonrası 2008 yılında Fenerbahçe'ye imza atmıştı. Aynı günlerde Emre Belözoğlu da Newcastle United sonrası sarı-lacivertli formayı sırtına geçirmişti. İkiliden Burak Yılmaz 16 maç oynayarak ayrılırken Emre Belözoğlu kaptanlığa kadar yükseldi.

Volkan Demirel'in sözü gerginlik yarattı