Emre Belözoğlu'ndan flaş açıklama

Emre Belözoğlu'ndan flaş açıklama
Emre Belözoğlu'ndan flaş açıklama
Yıllarca Fenerbahçe futbolcusu olarak çıktığı Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bu kez Medipol Başakşehir formasıyla mücadele eden Emre Belözoğlu, "Gelecekte buraya gelebilirim, ama futbolcu olarak değil" dedi.

Fenerbahçe'nin sahasında Medipol Başakşehir'i 1-0 yendiği mücadelede konuk ekibin formasını giyen Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli taraftarların sevgi gösterileriyle karşılanmıştı.

Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre; tecrübeli futbolcu "Fenerbahçe taraftarıyla hep iyi ilişkilerim olmuştur. Profesyonel hayatta böyle şeyler var. Fenerbahçe'ye gelecekte başka bir şekilde gelebilirim ama futbolcu olarak değil" ifadelerini kullandı.

"DAHA İYİ OLACAKTIR"

Gelecek yıllarda sportif direktör unvanıyla Fenerbahçe'ye döneceği bir süredir konuşulan Emre Belözoğlu, "Fenerbahçe sezon başında birçok transfer yaptı. Teknik direktör ve oyuncular birbirlerine ısınıyor. İleride daha iyi takım olacaklardır. Şu anda da kötü değiller. Sezonun ikinci yarısında çok daha güçlü bir Fenerbahçe seyredeceğimizi düşünüyorum. EURO 2016'da zor bir kura çektik ama Fatih Hoca varsa her şey olur. Fransa'nın grubunda yer almayı isterdim. Ağabey olarak Milli Takım'la birlikte Fransa'da olmak isterim, bakacağız" ifadelerini kullandı.