Emre Belözoğlu'nu şoke eden mesaj!

Emre Belözoğlu'nu şoke eden mesaj!
Emre Belözoğlu'nu şoke eden mesaj!
Emmanuel Emenike ile tartışan, Beşiktaşlı oyuncu Veli Kavlak'ın boğazını sıkıp, rakip hoca Slaven Bilic'e 'F..k off' diyen Emre Belözoğlu'na, son kırmızı kart sonrası "Hatayı kendinde ara" mesajı gitti. Tecrübeli oyuncu, takımda kalsa bile 2 milyon Euro alamayacak.

Emre Belözoğlu’nun Eskişehirspor maçında hakeme bela okuması, Fenerbahçe kariyerini bitirme noktasına getirdi. Kaptanın sözleşmesi 31 Mayıs 2015’te sona eriyor. Tecrübeli futbolcu, verdiği demeçlerde birçok kez, 2 yıl daha futbol oynayıp, Fenerbahçe’de jübile yapmak istediğini açıkladı ve yönetime, “Sözleşmemi uzatın” mesajı gönderdi. Ancak bu mesajlar, Emre’nin çıkardığı olaylar yüzünden bir türlü yerine ulaşmadı. Yönetimden sözleşme uzatma konusunda güçlü sinyal gelmedi.

Hasan Şaş'ı çıldırtan kararlar!


EMRE ATILDI, FENER GOL YEDİ

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; yönetimin bu isteksiz tavrında Emre’nin Şükrü Saracoğlu’nda Emenike ile tartışması, Beşiktaş derbisinde Veli’nin gırtlağını sıkıp, Slaven Bilic’e de “F*ck off” demesi önemli bir rol oynadı. Bu vukuatları tam unutulmak üzereydi ki Eskişehir maçında hakemlere “Allah belanızı vermesin” dediği için skor 1-1’ken direkt kırmızı kartla oyundan atıldı. F.Bahçe 10 kişi kalınca Eskişehir 2-1 öne geçti. Sow’un son dakika penaltısı imdada yetişmese Kadıköy’deki 28 maçlık yenilmezlik serisi de bitecekti.

PAZARLIK GÜCÜNÜ YİTİRDİ

Yönetimden kritik maçta kaybedilen 2 puanın ardından F.Bahçe’nin imajına artık zarar vermeye başladığı düşünülen Emre’ye “Boşuna kimseye kızma, hatayı kendinde ara” mesajı gitti. “Hatayı kendinde ara” ifadesi Emre açısından “Bu son kırmızı kart bardağı taşıran son damla. Kredin bitti” anlamına geliyor. Yani, 31 Mayıs 2015 saat 24.00’te sözleşmesi bittiği an Emre ile yollar ayrılacak. Emre, 31 Mayıs’a kadar kendini affettirip %10 ihtimalle kalsa bile artık yılda 2 milyon euro kazanamayacak. Yani, kaptan bu son hareketiyle pazarlık gücünü de yitirmiş oldu.

Emre Belözoğlu'ndan kırmızı kart açıklaması