Emre Bilic'i tehdit etti! İşte o sözler

Emre Bilic'i tehdit etti! İşte o sözler
Emre Bilic'i tehdit etti! İşte o sözler
Fenerbahçe - Beşiktaş maçında Emre Belözoğlu'nun Slaven Bilic'e sarfettiği sözler, BJK TV'de yayınlandı.

RADİKAL - Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi bitti, ancak gerginlik bitmiyor! Siyah-beyazlılar resmi televizyon kanalı BJK TV üzerinden Emre Belözoğlu'nun Beşiktaş maçında teknik direktör Slaven Bilic'e yönelttiği sözleri yayınladı.

İŞTE EMRE'NİN O SÖZLERİ

"Şerefsizler gibi yüzüme bakıp da gider, tamam mı? Her maç geliyor, her maç yedikleri aynı b.k, tamam mı. Ben f.ck off deyince, ben bir şey diyor oluyorum. Söyle ona bir daha el hareketi yapmasın, anam avradım olsun, İstanbul burası."  http://www.radikal.com.tr/132086013208603

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bir Fenerbahçeli olarak - İbrahim Fırat Tekin

  İlk önce karakterli sporcu istiyorum takımda. Önemli de değil ne kadar güzel oynadıkları. Emre de Volkan da gitsinler artık bu takımdan.

  kasımpaşa maçında 11 dakikalık görüntüyüde çıkartın - user386907

  ,emrenin yaptıgı hoş degil iyi bu görüntüyü çıanlar kasımpaşa gs maçındaki ikinci yarıya 11 dakika neden geç gelindiginin görüntüsünüde çıkarsınlar, da görelim, niye geç gelindin bir mevzu var onu görelim ama görüntü ortada yok ne poliste ne stadda nede dijitürk te çok ilginç beşi,ktaş emreyi konuşacagı yerde bu konuyu konuşsun,gerçi gs ankaragücünü 8/0 yeniğ şamğiyon oldu da onu konuşamadılar ki bunu konuşsun alın geçen sene şampiyonlar ligine gitme mücadelesi veriyordu beşiktaş gs ye karşı istanbulda gençler 2/0 öndyken maç aynı kasımpaşa maçı gibi 3/2 bitti ertesi hafta ankarada gençler antalya maçının başından sonuna kadar gençler taraftarı şikeci başkan cimboma başkan o diye bagırdı beşiktaştanmı fikret ormanı bırak kapıcıları bile konuşmadı sahi siz kimsiniz beşiktaş spor kulubü

  Emre'nin Dramı - user406374

  Emrecikte kondisyon kalmadığı için olay çıkararak nefesleniyor garibim Koşmadığı yanına kar..Saha içindeki gezinmeleri dahil 25 dk dinlendi bu numaralarla.. Artık emekli olması lazım da para sıkıntısı var o nedenle bırakmıyor herhalde..