'Emre bize dönecek'

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ın pankreasında henüz niteliği bilinmeyen bir kitlenin saptandığı, henüz bir tedavi girişiminde bulunulmadığı, kitlenin cerrahi bir girişimle çıkartılması gereğinin kendisiyle gözden geçirildiği açıklandı.

  • Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ın pankreasında henüz niteliği bilinmeyen bir kitlenin saptandığı, henüz bir tedavi girişiminde bulunulmadığı, kitlenin cerrahi bir girişimle çıkartılması gereğinin kendisiyle gözden geçirildiği açıklandı. Bu rahatsızlığına karşın Ali Sami
    Yen Stadı'na gelerek maçı izleyen Canaydın, "Bazı problemler var ama korkulacak problemler değil" dedi.
  • Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Macaristan maçında yaptığı hareketle eleştirilerin hedefi olan Emre Belözoğlu'nun lince uğradığını öne sürdü. Maç öncesi açıklama yapan Polat, "Kendisiyle görüşüyorum.
    Ben de daha yurtdışında oynaması gerektiğini söylüyorum. Zamanı gelince ben ona söyleyeceğim ve döneceği yer de yuvası Galatasaray olacak" ifadelerini kullandı.
  • Ev sahibi ekipte Marcelo Carrusca, ligde 16 Mart 2007 tarihinde deplasmanda yine Konyaspor ile yapılan karşılaşmada oynamasının ardından 184 gün sonra forma şansı buldu. Yeni transfer Shabani Nonda ilk kez bir resmi maçta Sarı-Kırmızılı formayı giydi. Ayhan Akman ise bu sezon
    ilk kez ilk 11'in dışında kaldı.
  • Galatasaray takımı, sahaya 'Metin Oktay'ı Saygıyla Anıyoruz' yazılı bir pankartla çıktı.