Emre çılgına döndü: Bu nasıl iş ya

Emre çılgına döndü: Bu nasıl iş ya
Emre çılgına döndü: Bu nasıl iş ya
Oyundan alınınca direkt soyunma odasına giden Emre Belözoğlu, takım otobüsünü beklemeden evinin yolunu tuttu.

Fenerbahçe 'nin, 1-0 kazandığı Mersin İdmanyurdu maçının 84. dakikasında Diego Ribas'ın düşürülmesiyle kazandığı penaltıyı her zamanki gibi Emre Belözoğlu kullanacaktı. Ancak Moussa Sow, kaptanın yanına gidip "Ben atayım" dedi. Emre bu isteği reddetti. Topu beyaz noktaya dikip atışı yapacaktı ki bu kez yanına Diego Ribas geldi. Üçlü arasında bir tartışma yaşanırken, kaleci Volkan Demirel de oraya geldi ve top ortak kararla Brezilyalı futbolcunun elinde kaldı. Fakat Sambacı, meşin yuvarlağı kaleciye teslim etti.

'Bıraksalar ben de atardım'


Fotomaç Gazetesi'nden Emre Bol'un haberine göre; teknik direktör İsmail Kartal, bir dakika sonra Emre'yi oyundan aldı. Normalde Alper Potuk'u çıkarıp Selçuk Şahin'i oyuna almayı düşünen Kartal, kaptan çok sinirlenince tercihini değiştirdi.

Oyundan alınmasıyla çılgına dönen ve "Bu nasıl iş ya" diyerek kendi kendine söylenen milli futbolcu, direkt soyunma odasının yolunu tuttu, ardından da duşunu alıp takımı beklemeden evine gitti.

Maç sonrası tatsızlık yaşanmasın diye böyle davrandığı belirtilen Emre'nin, "Eğer maç 1-1 bitseydi fatura bana kesilirdi. 'Niye topu Diego'ya verdin?' diye hesap sorarlardı" dediği belirtildi.  

Selçuk Şahin'in dakikası 1038 lira!