Emre Çolak soyunma odasında ağladı

Emre Çolak soyunma odasında ağladı
Emre Çolak soyunma odasında ağladı
Son şampiyon Galatasaray, Süper Lig'in ardından Şampiyonlar Ligi'ne de kötü başladı. Sarı-kırmızılılar, taraftarı önünde sadece 3 puan değil, 32'inci dakikada oyundan alınan Emre Çolak'ı da kaybetti.

İSTANBUL - Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, sürpriz bir kararla Atletico Madrid maçına ilk 11'de başlattığı Emre Çolak'ı, basit top kayıpları nedeniyle henüz 32'inci dakikada kenara aldı. Oyundan çıkarken seyirci ile sürtüşme yaşayan Emre Çolak'ın, maç sonu soyunma odasında üzüntüsünden ağladığı öğrenildi. Hamzaoğlu'nun, genç bir oyuncuyu devre bitmeden oyundan alarak seyircinin önüne atması tartışma konusu olurken, Çolak'ın devre arasında takımdan ayrılmayı planladığı öne sürüldü.

TEK TESELLİ DENAYER

Galatasaray 'ın Atletico Madrid'e 2-0 yenilmesinin yanı sıra özellikle ilk yarıda son derece etkisiz futbol oynaması taraftarları kahrederken, ilk kez bir maçta görev yapan Jason Denayer'in ilk yarı stoperde, ikinci yarı sağ bekte oldukça başarılı olması tek teselli kaynağı oldu. Sakatlığı süren Chedjou'nun dönmesiyle birlikte Denayer'in savunmayı toparlayacağı düşünülürken, genç oyuncunun bu kadar kısa sürede uyum sağlaması şaşkınlıkla birlikte sevinçle karşılandı.

ALİ DÜRÜST: ABDÜRRAHİM ALBAYRAK YÖNETİMDE OLMALIYDI

Galatasaray'da kötü gidişat birçok tartışma ve kişisel hesapları da yeniden ortaya çıkarıyor.  Geçen yıl yönetim dışında olmasına rağmen bir yönetici gibi fahri olarak çalışan Ali Dürüst'ün, dün eski başkan Faruk Süren ve camianın önde gelen isimleri ile bir araya geldiği yemekte, Başkan Dursun Özbek'in, Abdürrahim Albayrak'ı yönetime almamakla büyük hata yaptığını söyledi.

Dürüst'ün, sohbette yaptığı konuşmada "Başkan Dursun Özbek'in yerinde olsam Albayrak'ı ne yapar yapar, yönetime alırdım. Abdürrahim hem transferde daha katkı sağlar hem de Hamza Hoca'ya çok destek olurdu" dediği öğrenildi. Kadir çetinçalı (DHA)