Emre Güral: Aslan gibiyim

Emre Güral: Aslan gibiyim
Emre Güral: Aslan gibiyim
Ankara'da kontrolden geçirilen Trabzonsporlu Emre Güral, sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirterek, "Ritm bozukluğum da artık yok" dedi.

Geçtiğimiz hafta antrenmana çıkacağı sırada rahatsızlanarak hastanede kaldırılan Emre Güral'ın, kalbinde ritm bozukluğu tespit edilmişti. Daha sonra kontrol amaçlı Ankara 'ya giden bordo-mavili oyuncu, dönüşünde havalimanında annesi Ayşe ve nişanlısı Esma Damar ile birlikte açıklamalarda bulundu.

Ankara' ya kontrol amaçlı gittiğini vurgulayan Emre Güral, şöyle konuştu:
"Ankara'da bu alanda bir numara olan doktora göründüm. Bu kendi isteğimdi. Acil durum diye bir şey yoktu ancak abartıldı. Küçüklüğümden beri bu ritm bozukluğunu yaşıyordum. Rahatsızlandığım gün de aslında iyiydim ve antrenmana çıkabilirdim. Ama buna kesin bir çözüm istediğim için kontrol amaçlı hastaneye gittim. Ardından Ankara'da beni muayene eden uzman doktor, yaptığı kontrolden sonra hiçbir sorun olmadığını söyledi. Ufak bir tedavi uyguladı. Şimdi iyiyim, Allah'a şükür. Haftaya küçük bir test daha var, ardından da çalışmalara başlayacağım. Şimdi koşu çalışması yaparım, sonraki hafta takımla çalışmalara çıkarım. 'Bir daha futbol oynayamayacak' gibi haberler yapıldı ve durum abartıldı. Kesinlikle öyle bir durum yok. Şimdi çok iyiyim. Aslan gibiyim. Terdaviye kafa olarak rahatlamak amacıyla gittim. Küçüklüğümden gelen bir rahatsızlıktı. Eskiden yaşadığım ritm bozukluğu da artık yok."

"SAHADA CEVAP VERELİM"

Trabzonspor- Fenerbahçe maçını ailesiyle birlikte televizyondan izlediğini belirten Emre Güral, "Trabzonspor taraftarını anlıyorum ama bize öyle şeyler yakışmaz, yapmayalım. Sahada cevap verelim. Çünkü zaten her şey ortada. Öyle şeyler lazım değil bize. Sahada cevap verseydik, daha güzel olacaktı ama maalesef böyle bir şey yaşandı. Yolumuza devam edeceğiz ve inşallah taraftarlar için daha iyi yerlere geleceğiz" ifadelerini kullandı. Yunus Emre SEL (DHA)