Emre: Ne sportif direktörlüğü?

Emre: Ne sportif direktörlüğü?
Emre: Ne sportif direktörlüğü?
Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Balıkesirspor maçı sonrası dillendirilen 'sportif direktörlük' konusunda, "Kariyer planımda bile böyle bir düşüncem yok. 3 yıl daha oynayacağım" dedi.

Balıkesir deplasmanında Raul Meireles’in golüyle kazanan Fenerbahçe 'de maç sonundaki basın toplantısına damga vuran soru Emre Belözoğlu ile ilgiliydi. Tecrübeli futbolcunun sportif direktör olması sorulan teknik direktör İsmail Kartal, "Emre ile seve seve çalışırım" ifadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçe'nin Ozan Tufan teklifi


'BIRAKMIYORUM'

Millet Gazetesi'nin haberine göre Emre Belözoğlu, sportif direktörlük hakkında şu yanıtı verdi:
"Ne sportif direktörlüğü? Kariyer planımda bile o yok. 3 yıl daha futbol oynayacağım. Daha önce söylediğim gibi üzerime haksız yere gelinmesi ve bu son yaşananlar beni daha çok kamçılıyor."

'ÇOK MU SIKILDINIZ?'

Fenerbahçe kaptanı ayrıca, basın ile futbolcu arasındaki ilişkiyi örnekleriyle irdeleyerek esprili mesajlar yolladı. "Benden çok mu sıkıldınız?" diyen Belözoğlu, "Basın yıllardır Hakan Şükür’ü yazdı, uğraştı. Şimdi bir ben varım bir de Arda Turan var. Gerçi Arda dışarıda olduğu için biraz rahat (gülüyor). Dönerse o da yine hedef olur" şeklinde konuştu.

Selçuk Şahin'den Alex açıklaması