'Emre neden çıktı Cuper?'

Inter Teknik Direktörü Hector Cuper, Roma karşısında
alınan 3-3'lük beraberlikten dolayı İtalyan basınınca eleştiri yağmuruna tutulurken, sahanın en iyilerinden biri olan Emre'nin oyundan alınmasına tepki gösterdi.

MİLANO/SAN SEBASTIAN - Inter Teknik Direktörü Hector Cuper, Roma karşısında
alınan 3-3'lük beraberlikten dolayı İtalyan basınınca eleştiri yağmuruna tutulurken, sahanın en iyilerinden biri olan Emre'nin oyundan alınmasına tepki gösterdi. Gazeteler, 77'de takımının üçüncü golünü atan Emre'nin Vieri ve Recoba ile birlikte sahanın en iyisi olduğunu yazdı. Cuper, "Neden Emre'yi çıkartıp, Morfeo'yu aldınız? Bu, maçın kaderini değiştiren bir hata değil miydi?" sorularına şu karşılığı verdi: "Emre'yi aldım, çünkü yorgundu. Oyuncu değişikliğinde hata yapmadım."
Öte yandan Real Sociedad'ın, Deportivo La Coruna'ya 2-1 yenildiği maçta, takımının tek golünü atan Nihat Kahveci İspanyol basınından övgü aldı. Marca, "Şeytan" başlığıyla verdiği haberinde, "Nihat çabası yetmedi. Deportivo, Sociedad'ı safdışı bırakarak şampiyonluğa ortak oldu" diye yazdı. Diario As ise, "Kovaceviç bu sezon iki kritik penaltı kaçırdı. Artık bu vuruşları Nihat kullanmalı" yorumunu yaptı. (Spor Servisi)