'Emre, sen sabıkalı bir ırkçısın'

'Emre, sen sabıkalı bir ırkçısın'
'Emre, sen sabıkalı bir ırkçısın'
Eski hakem Ahmet Çakar, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'e küfür ettiği iddia edilen Emre Belözoğlu için ağır ifadeler kullandı.

RADİKAL - Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol ' programında yorumculuk yapan Ahmet Çakar, Fenerbahçe 'nin 2-0 kazandığı Beşiktaş derbisine damgasını vuran Emre Belözoğlu'nu hedef aldı.

Emre'den küfür açıklaması! İşte o kare

"SEN KİMSİN YA?"
Sarı-lacivertli takımın kaptanına "5 defa ya Bilic'e ya Demba Ba'ya; Türkiye 'de birine söylediğinde dayak yiyeceğin, Doğu'da ve Karadeniz'de (insanlar bu konuda daha alıngandırlar) belki adam vurulacağın bu lafı söylemek terbiyesizlik. Tıpkı ırkçılık gibi, tıpkı boğaz kesme hareketi gibi, tıpkı basın mensubuna kol hareketi gibi... Sen bu ahlakı kimden aldın? Bu ahlaksızlık konusunda üzüntü duyuyor musun? Aile terbiyen konusunda sıkıntın var mı? Sana 'dur' demesi için birisinin başka bir şey mi yapması lazım? Üstelik sen sabıkalı bir ırkçısın, hüküm giymiş bir ırkçısın. Ama baban yaşındaki Bilic'e, ama kardeşin yaşındaki Demba Ba'ya 5 defa 'f.. off' lafını hangi hakla söylersin? Sen kimsin ya, sen kimsin? Bu yaptığınla Fenerbahçe'nin marka değerine, Fenerbahçe'nin formasına da zarar veriyorsun. Emre efendi hiç mi utanman yok mu senin?" şeklinde konuştu.

"Ben Beşiktaş taraftarı olsam ayağa kalkarım. Benim adamım Kayseri'de aynı lafı ettiği için, yüzde yüz haklı şekilde oyundan atıldı. Emre 5 defa aynı lafı etti, neden sahada kaldı kardeşim?" ifadelerini kullandı.

Devre arasında Bilic ve Emre birbirine girdi