Emre ve Emenike göndermesi

Emre ve Emenike göndermesi
Emre ve Emenike göndermesi
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal, Akhisar Belediyespor galibiyetiyle seri yakalamak istediklerini belirterek, tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

FB TV'ye açıklamalarda bulunan Mehmet Topal, hazırlıkların çok iyi gittiğini ifade ederek, "Lige de iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum. 2 galibiyet ve 1 beraberlikle sezona başladık. Akhisar Belediyespor çok iyi bir takım. Güçlü bir rakibe karşı oynayacağız. Ama biliyoruz ki, biz de çok iyi bir takımız. Hafta boyunca sıkı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz haftayı Gaziantepspor galibiyetiyle kapattık. Bu galibiyet serimizi devam ettirerek Akhisar Belediyespor karşısında da 3 puan almak istiyoruz" şeklinde konuştu.

" MAÇ BİTİMİNDE KARDEŞLİK DEVAM EDER"

Son zamanlarda medyada yer alan haberleri de değerlendiren Topal, takım içindeki aile ve arkadaşlık ortamının hiçbir şekilde bozulmayacağını belirterek şunları dile getirdi:
"Her zaman için kendi işimize bakıyoruz. Önemli olan bizim bildiğimiz şeylerdir. Bizim yaşadığımız şeyler 'aile' ortamında olan şeylerdir. Zaman zaman saha içinde de bir takım şeyler oluyor, olacaktır da. Maçın atmosferinden bazen gerginlikler oluyor. Ancak bu tamamen kazanma hırsından kaynaklanan bir şey. Sahada olan her zaman sahada kalmıştır. Maç bitiminin ardından takımdaki dostluk ve kardeşlik devam eder.

"BEN DE TARTIŞABİLİYORUM"

Zaman zaman ben de takım arkadaşlarımla saha içinde tartışabiliyorum, ama bunlar geçici şeylerdir. Nabzımız en üst seviyede olduğu için bazen kendinizi kontrol edemeyebilirsiniz. Takım içinde hiçbir problem yok. Son 2-3 yılda yakalamış olduğumuz çok güzel bir aile, ağabey kardeş ortamı var. Takım içindeki arkadaşlık ortamının bozulmasına müsaade etmeyeceğiz. Bu anlamda da takımda tecrübeli isimler var. Dediğim gibi herhangi bir sorun yok. Maç içinde yaşanan şeyler maçta kalır. Bizim tek hedefimiz takımımızı en iyi seviyeye getirerek, şampiyonluk yaşamak. Bu şampiyonluğu yaşamak için de elimizden gelenin en iyisini yapacağız." (DHA)